• Kontrast strony
W dniu 19 marca 2023 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie zostały przeprowadzone wewnętrzne eliminacje do konkursu fotograficznego „Wiosenne Inspiracje” organizowanego przez Dom Kultury w Niesułkowie.
Od marca młodzież Centrum przygotowywała się do udziału w konkursie, szukała wiosny w pobliskim Parku Krajobrazowym, w lesie oraz innych ciekawych miejscach. Piękno wiosny zostało uwiecznione na wielu fotografiach. Konkurs cieszył się wśród uczestników bardzo dużym zainteresowaniem. Z wielu prac komisja konkursowa wybrała 12 zdjęć przedstawiających wiosnę, które następnie zostały wysłane do organizatorów.

Celem konkursu było kształtowanie postaw twórczych młodzieży, rozbudzenie w niej pasji zajmowania się fotografią, wskazanie nowych alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego, a także nauczenia uczestników wyrażania swojej ekspresji poprzez fotografię.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.