• Kontrast strony
W dniu 26 maja 2024 r. młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie odwiedziła schronisko dla zwierząt w Głownie. Była to kolejna taka akcja dobieszkowskiej młodzieży w tym roku. Młodzi ludzie poświęcili czas czworonogom, bawiąc się z nimi, chodząc na spacery po lesie oraz zapewniając im troskę i miłość.
Spacery z psami to bardzo ważny element opieki nad zwierzętami w schronisku. Dzięki nim psy nie tylko mają zapewniony ruch, ale także uczą się chodzenia na smyczy, co jest kluczowe dla ich socjalizacji. Wizyta w schronisku była również okazją do zwiedzenia obiektu i poznania jego funkcjonowania.
Celem tej inicjatywy było wzbudzenie w podopiecznych dobieszkowskiego Centrum poczucia odpowiedzialności oraz refleksji na temat właściwego traktowania zwierząt.
 

1000004228.jpg

1000004229.jpg

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.