• Kontrast strony
W dniu 6 lutego 2023 roku młodzież CKiW OHP w Dobieszkowie wraz z opiekunem wybrali się do Tkalni Zagadek w Łodzi.
Tkalnia Zagadek i umieszczone w niej pokoje ucieczek to świetna alternatywa dla standardowych form rozrywki. W pokoju to młodzież staje się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Ma ograniczony czas do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju typu escape room. To gra wymagająca przede wszystkim współpracy, ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i sprytu. Młodzież na 60 minut przeniosła się do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek. Dzięki systemowi podpowiedzi każdy z uczestników miał szansę wydostać się na czas z pokoju.

Ta forma rozrywki dostarczyła uczestnikom mnóstwo przyjemności i emocji. Młodzież jeszcze przez długi czas dyskutowała na temat tego ekscytującego wyjazdu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.