• Kontrast strony
W dniu 15 maja 2024 r. młodzież Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie uczestniczyła w zajęciach propagujących zdrowy i sportowy tryb życia poprzez aktywny wysiłek na basenie.
Udział młodzieży z Centrum w zajęciach sportowych na basenie miejskim to przykład doskonałej inicjatywy promującej zdrowy tryb życia. Ćwiczenia w wodzie przyniosły wiele korzyści zarówno fizycznych, jak i psychicznych, a także wpłynęły pozytywnie na integrację grupy i rozwój indywidualny młodzieży.
Uczestnicy po zakończeniu zajęć podkreślili, że była to dla nich nie tylko okazja do nauki nowych umiejętności, ale także do świetnej zabawy. Wielu z nich wyraziło także chęć kontynuowania aktywności fizycznej na basenie w przyszłości i na pewno na długo nie zapomni tego wyjazdu.
Celem zajęć była nie tylko integracja pomiędzy uczestnikami, ale też zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.