• Kontrast strony

Jedną z bardzo istotnych dziedzin funkcjonowania placówki Ochotniczych Hufców Pracy jest współpraca z Samorządami.

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję gościć Starostę Powiatu Ostrowskiego Pana Pawła Rajskiego. Powiat Ostrowski jest drugim co do wielkości w województwie wielkopolskim, w którym kształci się wielu młodych ludzi. Podczas wizyty w CKiW Pan Starosta zapoznał się z funkcjonowaniem naszego Centrum, zaprezentowane zostały warsztaty praktycznej nauki zawodu oraz Sala Tradycji. Poruszane były także tematy dotyczące wychowawczych aspektów naszej pracy.

Podczas spotkania z członkami dyrekcji CKiW ustalono, że współpraca nabierze szerszego rozmachu, tak aby skuteczniej upowszechniać ofertę OHP, wspierającą młodych ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym.  

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.