• Kontrast strony

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Tradycją w jednostkach jest przygotowywanie kartek, stroików i szopek bożonarodzeniowych. W tym roku uczestnicy przystąpili także do tworzenia wierszy o tematyce świątecznej.

Było to kolejne zadanie z Kalendarza Adwentowego. W świetlicy uczennice z trzeciej klasy Niepublicznej Szkoły Branżowej „Złoty Fach” zapisały i udostępniły swoje wytwory, wyrażające emocje, które kojarzą im się z gwiazdką. Kadra opiekuńczo-wychowawcza zachęciła młodych ludzi do pisania wierszy "nie tylko od święta".

Jest to doskonały sposób do spędzania czasu wolnego. Cieszymy się, że uczestnicy są utalentowani i chętni do podzielenia się swoimi pracami.

Autor tekstu: Anna Mularczyk
Autor zdjęć: Anna Mularczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.