• Kontrast strony

Od kilku lat, z inicjatywy Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy, realizowana jest ogólnopolska akcja „Życie jest cudem – Święta Bożego Narodzenia w rodzinie OHP”. Z tej okazji 14 grudnia 2023 r. w siedzibie 11-23 Hufca Pracy w Słupsku odbyło się spotkanie z uczestniczką, która dzielnie stara się pogodzić obowiązki szkolne z macierzyńskimi. Młoda mama otrzymała prezent w postaci karty podarunkowej do SMYKA na zakup potrzebnych dla dziecka rzeczy oraz kartkę z życzeniami od Komendanta Głównego Małgorzaty Zwiercan.

Przedsięwzięcie miało na celu okazanie szacunku i społecznego znaczenia dla każdego nowego życia. Życzymy wszystkim wspaniałym mamom wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, zdrowia i radości z każdego uśmiechu Waszych pociech oraz spełnienia marzeń w Nowym 2024 Roku.

Autor tekstu: Ewelina Ślusarczyk
Autor zdjęcia: Tomasz Socha

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.