• Kontrast strony

W 11-16 Hufcu Pracy w Kwidzynie trwa rekrutacja do projektu "Kierunek Sukces", w którym udział może wziąć grupa dziesięciu uczestników jednostki terenowej w wieku 15-17 lat.

Młodzież coraz częściej z powodzeniem zmierza ku rozwojowi i samokształceniu, co cieszy Naszą kadrę wychowawczą, ale również ich rodziców/opiekunów prawnych czy pracodawców, którzy kibicują młodym osobom w drodze do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania wiedzy. Udział w projekcie „Kierunek Sukces”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, pozwoli młodzieży poprawić perspektywy na rynku pracy, zwiększyć samoświadomość oraz nabyć kwalifikacje i kompetencje, przydatne podczas rozwoju swojej ścieżki zawodowej na kolejne lata.

Mamy ogromną nadzieję, że młodzież, która ostatecznie przystąpi do projektu, będzie usatysfakcjonowana i pełna zapału do poszerzenia swojej wiedzy i rozwoju, który jest ważny w każdym momencie życia.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Autor tekstu: Anna Gregorczyk
Autor zdjęć: Anna Flader

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.