• Kontrast strony

W ramach Akcji Zima wychowawcy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku przygotowali różnorodne formy wypoczynku i wycieczek, które miały za zadanie nie tylko rozbudzić zainteresowania uczniów, ale także umożliwić im spędzenie czasu kreatywnie i pożytecznie. Jednym z głównych założeń było stworzenie atmosfery sprzyjającej zdrowemu stylowi życia oraz zapewnienie również rozrywki o charakterze kulturalnym.

Wychowawcy oraz uczniowie wyrazili swoje zadowolenie z przebiegu akcji, podkreślając jej pozytywny wpływ na rozwój osobisty uczestników. Akcja Zima w 11-23 Hufcu Pracy stanowiła wyjątkową inicjatywę, która przyczyniła się do budowania wspólnoty szkolnej oraz promowania zdrowego stylu życia i aktywności społecznej wśród młodzieży.

Autor tekstu: Dagmara Krasnodębska
Autor zdjęcia: Wychowawca 11-23 Hufca Pracy w Słupsku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.