• Kontrast strony

W ramach ferii zimowych kadra Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie zaprosiła uczestników do aktywnego zagospodarowania czasu wolnego. W ramach „Akcji Zima z OHP” uczestnicy udali się na tczewskie lodowisko.

Głównym celem przedsięwzięcia było odciągnięcie młodych ludzi od komputerów, telefonów i telewizorów oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni oraz przekonali się, że jazda na łyżwach jest trudną technicznie dyscypliną sportu, która wymaga wielkiego nakładu pracy i samozaparcia w dążeniu do celu.

Mamy nadzieję, że jeszcze przez długi czas młodzież biorąca udział w „Akcji Zima” będzie miała co wspominać, gdyż dni spędzane w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Tczewie są zawsze pełne wrażeń i niezapomnianych przeżyć !

Autor tekstu: Wojciech Różanowski
Autor zdjęcia: Wojciech Różanowski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.