• Kontrast strony

W miesiącu grudniu od kilku lat organizowana jest ogólnopolska akcja Ochotniczych Hufców Pracy ,,Życie jest cudem’’. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na rodzicielstwo, jako bardzo ważnego wydarzenia w życiu każdego człowieka oraz ukazanie, że każde dziecko, które przyszło na świat jest wielkim cudem.

W ramach przedsięwzięcia młodzi uczestnicy OHP, którzy łączą naukę z opieką nad swoim dzieckiem otrzymują wsparcie niezbędne do pogodzenia obu tych ról. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie w tym roku wsparcie otrzymała nasza uczestniczka Magdalena, która przybyła do nas w towarzystwie swojej malutkiej córeczki. W ramach wsparcia otrzymała bon do sklepu ,,Smyk’’ wraz z życzeniami od Komendanta Głównego OHP Pani Małgorzaty Zwiercan. Wszystkim młodym mamom życzymy wytrwałości, szczęścia i zdrowia oraz radości z Waszych pociech oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym 2024 Roku.

Autor tekstu: Janusz Wilczek
Autor zdjęcia: Janusz Wilczek

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.