• Kontrast strony

21 i 22 stycznia to szczególne dni, pełne uśmiechów, wzruszeń i radości, bo to święto wszystkich Babć i Dziadków.

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego młodego człowieka odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego już tradycyjnie uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie z całym sercem zaangażowali się do wykonania własnoręcznych laurek. Młodzież wykazała się niezwykłą kreatywnością. Wszystkie prace przygotowane przez nich powstawały w atmosferze radości i serdeczności. Uczestnicy starali się wyrazić swoją miłość i szacunek do babć oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze seniorzy mają dla swoich wnuków.

Główny cel zajęć został osiągnięty i założenia uwrażliwienia uczestników na losy starszych osób oraz wzbudzenie uczuć przywiązania i szacunku do osób starszych zostały zrealizowane.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, nadziei w to, że każdy dzień będzie tylko lepszy, samych pięknych chwil w życiu, wielu radosnych momentów i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Autor tekstu: Hanna Krajnik
Autor zdjęć: Hanna Krajnik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.