• Kontrast strony

Święto Dnia Kota to nie tylko okazja do uczczenia tych puszystych przyjaciół, ale także czas, aby podzielić się miłością i dumą związanych z posiadaniem kota. Wychowawcy i uczniowie z radością chwalą się swoimi futrzanymi towarzyszami podczas obchodów tego wyjątkowego dnia.

Podczas obchodów Dnia Kota w 11-23 Hufca Pracy w Słupsku uczniowie i opiekunowie dzielą się swoimi doświadczeniami z opieki nad kotami, wymieniając się historiami, zdjęciami i anegdotami. Każdy ma szansę opowiedzieć o swoim ukochanym zwierzaku i podzielić się swoją miłością do tych czworonożnych przyjaciół.

Obchody Dnia Kota w 11-23 Hufcu Pracy w Słupsku przyniosły nie tylko radość i zabawę uczniom i opiekunkom, ale także promują wartości, takie jak empatia, odpowiedzialność i szacunek wobec zwierząt. To wyjątkowy dzień, który podkreśla wagę więzi między ludźmi, a ich futrzanymi przyjaciółmi oraz zachęca do budowania harmonijnych relacji z naszymi zwierzęcymi towarzyszami.

Autor tekstu: Dagmara Krasnodębska
Autor zdjęć: Uczestnicy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.