• Kontrast strony

11-12 Hufiec Pracy w Gdyni, dnia 1 lutego 2024 r. z okazji ferii zorganizował wyjście dla uczniów na lodowisko miejskie przy Gdyńskim Centrum Sportu obok C.H. Riviera w Gdyni.

Razem z kadrą OHP uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia Cosinus w Gdyni mieli okazję poćwiczyć swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Atrakcja ta była dla uczniów bezpłatna dzięki funduszom jakie zapewniła Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy. Dla tych co stawiali pierwsze kroki na lodzie służyły do pomocy pingwinki i niedźwiedzie. Mimo kilku upadków chęci do dobrej zabawy nie zmalały, a entuzjazm pozostał. Młodzież dyskutowała o tym, że jazdę na łyżwach można porównać do ruchu drogowego – trzeba przewidywać ruchy innych uczestników i zachować bezpieczny odstęp.

Pogoda dopisała i nawet na chwilę wyszło słońce. Na miejscu zebrano listę obecności. Po wysiłku nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek ufundowany przez Cukiernię Rogalik. Z uwagi na zadowolenie uczestników i wyrażenie chęci do tego typu sportu, kadra postara się zorganizować imprezę ponownie w przyszłym tygodniu ferii.

Autor tekstu: Katarzyna Gęstwicka
Autor zdjęć: Roksana Życińska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.