• Kontrast strony

W przedostatni dzień ferii zimowych grupa młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie wybrała się na wspólną wycieczkę do tczewskiego kina Helios na film „Fuks 2”. Była to okazja nie tylko do spędzenia czasu ze znajomymi, ale również do obejrzenia jednego z najbardziej oczekiwanych filmów przez młodych widzów.

„Fuks 2” to kontynuacja przygód grupy przyjaciół, którzy muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Film został okrzyknięty przez krytyków, jako jedna z najlepszych polskich komedii dla młodzieży. Młodzi widzowie nie zawiedli się na tym seansie.

Wizyta w kinie była dla nich wyjątkowym przeżyciem. Przed seansem grupa młodych ludzi miała okazję spędzić czas na rozmowach i wspólnej zabawie w lobby kina. Była to świetna okazja, aby rozmówić się o filmie, podzielić się oczekiwaniami i emocjami.

Sama projekcja "Fuks 2" również zachwyciła młodych widzów. Śmiech wypełniał salę kinową przez cały film. Zabawne sytuacje, dopracowany scenariusz i ciekawe postacie sprawiły, że film przypadł do gustu nie tylko najmłodszym, ale również starszym widzom.

Po zakończeniu seansu grupa młodzieży podzieliła się swoimi wrażeniami. Wielu z nich opowiedziało, że film przeszedł ich oczekiwania i jeszcze bardziej umocnił ich przyjaźń. Inni natomiast zgodnie stwierdzili, że wizyta w kinie na tak udanym filmie sprawiła, że mają ochotę częściej odwiedzać kina i poznać więcej polskich produkcji.

Organizatorzy wycieczki do kina na "Fuks 2" mieli jednak również ważny cel edukacyjny. Chcieli pokazać młodym widzom, że polskie filmy dla młodzieży mogą być równie interesujące i wysokiej jakości jak zagraniczne produkcje. Miała to być próba promocji rodzimego kina i zachęcenia młodzieży do zainteresowania się polskim filmem.

Autor tekstu: Krzysztof Tuszyński
Autor zdjęcia: Krzysztof Tuszyński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.