• Kontrast strony

Dnia 13 grudnia2023 roku odbyła się giełda pracy zorganizowana przez kadrę z Młodzieżowego Centrum Kariery w Słupsku dla uczestników 11-19  Hufca Pracy w Słupsku.

W tym dniu odbyła się rekrutacja pracowników do Hotelu Ustka. Pani Renata Kuczmińska, która jest wiceprezesem zarządu ośrodka omówiła jego historię na przestrzeni ponad 50 lat działalności. Hotel Ustka to prężnie działające miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, można tam także przez cały rok skorzystać z turnusów rehabilitacyjnych. W ośrodku organizowane są także różne imprezy okolicznościowe. Ze względu na ciągłe obłożenie zapotrzebowanie na pracowników jest duże. Pani Renata przedstawiła uczestnikom 11-19 HP ofertę pracy krótkoterminowej na stanowiska kelnera, barmana, pokojowej i pomocy kuchennej. Oprócz pracy sezonowej w hotelu można podjąć pracę stałą na stanowisku recepcjonisty, pracownika gospodarczego oraz podjąć pracę w administracji hotelu. Szczegółowo omówione zostały warunki zatrudnienia i zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Młodzież, która wkrótce zakończy edukację miała okazję także zapoznać się z wymaganiami, jakie stawia przed nimi potencjalny pracodawca.

Giełdy pracy są ciekawą formą propagowania ofert pracy. Dla młodzieży jest to doskonała okazja do zapoznania się z rynkiem pracy w regionie oraz do przeanalizowania potrzeb i oczekiwań pracodawców.

Autor tekstu: Anna Wójcik
Autor zdjęć: Anna Wójcik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.