• Kontrast strony

Młodzież ze szkoły branżowej przyłączyła się do organizowanej przez swojego wychowawcę z 11-23 Hufca Pracy w Słupku wycieczki, mającej na celu odkrywanie uroku świątecznych dekoracji w mieście. Z entuzjazmem ruszyli w podróż, gotowi na zanurzenie się w magię świąt.

Podczas wycieczki młodzi ludzie mieli okazję podziwiać bogato zdobione ulice Słupska, które ożyły kolorami, światłami i świątecznymi ozdobami. Warto podkreślić, że taka forma aktywności jest nie tylko okazją do cieszenia się estetyką świąt, ale również sprzyja integracji młodzieży. Wspólne doświadczenie, takie jak podziwianie świątecznych iluminacji, umacniają więzi między uczniami i ich wychowawcą.

Wrażenia z wycieczki na pewno na długo pozostaną w pamięci uczestników, tworząc ciepłe wspomnienia z okresu przedświątecznego. Inicjatywa ta nie tylko dostarczyła estetycznych doznań, ale także przyczyniła się do budowania pozytywnego ducha świąt w śród młodzieży szkolnej.

Autor tekstu: Kamila Głowala
Autor zdjęcia: Dagmara Krasnodębska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.