• Kontrast strony

Wychowawcy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku postanowili stworzyć niezapomniane chwile dla uczniów szkoły branżowej poprzez zorganizowanie wspólnego zdjęcia świątecznego.

Zdjęcie grupowe stało się nie tylko okazją do utrwalenia chwili przedświątecznego entuzjazmu, ale także wyrazem jedności uczniów. Atmosfera była pełna radości i wzajemnej życzliwości. Warto podkreślić, że inicjatywy takie, jak wspólne zdjęcie świąteczne, nie tylko integrują uczniów, ale budują więzi międzyludzkie i pozostawiają po sobie trwałe wspomnienia. Takie wydarzenia stają się ważnym antidotum na zimową szarość, dodając ciepła i optymizmu.

Wychowawcy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku udowodnili, że zadania Kalendarza Adwentowego mogą mieć znaczenie nie tylko symboliczne, lecz także praktyczne, łącząc ludzi w jedną harmonijną całość. Wspólne zdjęcie świąteczne stało się symbolem jedności i radości.

Autor tekstu: Dagmara Krasnodębska
Autor zdjęcia: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.