• Kontrast strony

Kadra wychowawcza 11-18 Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, dnia 12 grudnia 2023 r. spotkała się z młodzieżą, by przygotować świąteczne kartki.

Młodzież z wielkim zapałem i entuzjazmem podeszła do zadania i wykazała się dużym zaangażowaniem. Dziś trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez kartek świątecznych. Kartki bożonarodzeniowe pozwalają odkryć na nowo wartości i symbole, które odnoszą się do historii chrześcijaństwa, do obrzędów ludowych i tradycji.

Artystyczne spotkanie było poprzedzone pogadankami wychowawczymi na temat wartości, tradycji i zwyczajów. Młodzież z chęcią dzieliła się swoimi doświadczeniami oraz planami na świąteczny, radosny czas.

Autor tekstu: Magdalena Ciąćka
Autor zdjęć: Magdalena Ciąćka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.