• Kontrast strony

W ramach współpracy między Zespołem Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku11-23 Hufcem Pracy w Słupsku, dnia 22 stycznia odbył się konkurs fryzjerski „Karnawałowe Szaleństwo”.

Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej mieli okazję zaprezentować różnorodne techniki i trendy, co sprawiło, że konkurs stał się prawdziwą ucztą dla miłośników branży fryzjerskiej. To ważne wydarzenie nie tylko promuje talenty młodych ludzi, ale także integruje środowisko szkolne i lokalną społeczność. Nagrody, symbol uznania dla trzech najlepszych uczestników zostały uroczyście wręczone przez wychowawców 11-23 Hufca Pracy. Konkurs fryzjerski „Karnawałowe Szaleństwo” to doskonały przykład, jak współpraca instytucji edukacyjnych z lokalnymi organizacjami może przyczynić się do rozwijania talentów młodzieży oraz promowania różnorodnych dziedzin zawodowych.

Wartościowe doświadczenia zdobyte podczas tego konkursu mogą stanowić inspirację dla kolejnych pokoleń uczniów.

Autor tekstu: Tomasz Socha
Autor zdjęcia: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.