• Kontrast strony

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest im razem. 14 luty skłania do zadumy nad tym, jak bardzo ważną rzeczą w życiu człowieka jest posiadanie obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji. Trzeba także dodać, że walentynkowe święto to szacunek do drugiego człowieka i okazywanie miłości bliskim, nie tylko 14 lutego, ale każdego dnia w roku.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Poczty Walentynkowej, w której to każdy z wychowanków mógł zrobić własnoręcznie i anonimowo kartkę walentynkową. W specjalnie przygotowanej na tę okazję Skrzynce Walentynkowej znalazły się napisane przez młodzież życzenia. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów.

Ten dzień na pewno zapisze się w pamięci naszej młodzieży. Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej atmosferze, nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy! Z okazji Święta Zakochanych uczestnicy oraz kadra OSiW OHP w Tczewie składają wszystkim życzenia radości i pomyślności, a te marzenia, co chowane są w ukryciu niech wyznaczą drogę szczęścia ich spełnienia.

Autor tekstu: Hanna Krajnik
Autor zdjęć: Hanna Krajnik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.