• Kontrast strony

Dnia 14 grudnia 2023 r. uczestnicy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – odwiedzili Jarmark Bożonarodzeniowy, który od lat cieszy się ogromną popularnością w okresie przedświątecznym.

Młodzież miała okazję podziwiania bogatej oferty ozdób i wyrobów świątecznych. Czas spędzony wspólnie stał się nie tylko okazją do zacieśnienia więzi wśród uczestników jednostki, lecz także szansą na integrację z lokalną społecznością. Spotkania z mieszkańcami Słupska oraz przedstawicielami różnych stoisk były niezwykle inspirujące, przynosząc zarówno radość z zakupów jak też cenną wiedzę na temat tradycji bożonarodzeniowych.

Wyjście na jarmark stanowiło nie tylko okazję do zabawy, ale również edukacji poprzez poznanie kultury i tradycji świątecznych. Młodzież z 11-23 Hufca Pracy w Słupsku z radością w sercach wróciła do domu, niosąc ze sobą nie tylko piękne pamiątki, lecz także wspomnienia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Autor tekstu: Elżbieta Rogucka
Autor zdjęcia: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.