• Kontrast strony

Zdecydowana większość klientów Młodzieżowego Centrum Kariery w Kwidzynie to uczniowie szkół ponadpodstawowych, a ferie to znakomita okazja by podreperować swój budżet. Przerwę w szkole młodzież stara się wykorzystać jak najefektywniej o czym może świadczyć ilość zgłaszających się do MCK w Kwidzynie osób.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się inwentaryzacje, które dają możliwość pracy młodzieży od 16 roku życia. Mimo, że jeszcze nawet nie minęła połowa stycznia pośrednik pracy Pani Ewa Czeszejko przekazała oferty pracy ponad 20 osobom. Jednak praca kadry MCK nie ogranicza się jedynie do przekazania oferty - pomagamy młodzieży zarejestrować się na portalu pracodawcy czy zawracamy uwagę młodym ludziom na zapisy umów.

Promocja ofert pracy krótkoterminowej, nie tylko daje możliwość zarobienia młodzieży dodatkowych pieniędzy, ale również jest szansą do nabycia pierwszych doświadczeń zawodowych, komunikacji z pracodawcą dla młodzieży, która na co dzień uczęszcza do szkół ogólnokształcących. Działania tego typu stanowią doskonałą promocję oferty Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku.

Autor tekstu: Jolanta Skowroń
Autor zdjęcia: Jolanta Skowroń

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.