• Kontrast strony

Uczniowie klas branżowych ze Szkoły Ponadpodstawowej w Łodzierzy wraz z wychowawcami 11-19 Hufca Pracy w Słupsku, wybrali się na lodowisko do Redzikowa. Wydarzenie realizowane było w ramach programu wojewódzkiego "Aktywnie po zdrowie" i miało na celu promocję zdrowego stylu życia.

Młodzież bardzo entuzjastycznie podeszła do propozycji wychowawców. Dla wielu z nich była to szansa, by po raz pierwszy pojeździć na łyżwach. Lodowisko jest miejscem, na którym można nabyć nowych umiejętności, jak również doszlifować te już posiadane. Zwieńczeniem wypadu był wyjazd do popularnej i lubianej przez młodzież Restauracji McDonald’s.

Wycieczka dostarczyła uczestnikom wiele radości i satysfakcji, w związku z pokonywaniem swoich słabości. Grupowe wyjazdy są dla uczestników okazją do integracji i zacieśniania więzi rówieśniczych.

Autor tekstu: Wiktoria Burda
Autor zdjęć: Wiktoria Burda / Anna Mularczyk / Marzena Kutwa

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.