• Kontrast strony

14 lutego obchodzimy święto wszystkich zakochanych, które popularne jest nie tylko w Polsce czy Europie, ale na całym świecie. Najprostszym sposobem na udane Walentynki to obecność ukochanej osoby, z którą możemy wspólnie spędzić ten wyjątkowy dzień.

W związku z tym popularnym świętem, kadra 11-16 Hufca Pracy w Kwidzynie, ogłosiła wewnątrzhufcowy konkurs poetycki na wiersz z okazji Walentynek pod hasłem: „Miłość wierszem pisana.” To już II edycja konkursu, który w ubiegłym roku, jak i w obecnym cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Naszych uczestników. Wybór był nie lada wyzwaniem dla jury jednostki terenowej. Wiersz, który zdobył pierwsze miejsce należy do uczestnika II klasy szkoły branżowej – Pawła Szypkowskiego.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi i mamy nadzieję, że ufundowana nagroda sprawi radość w ten wyjątkowy dzień.

Autor tekstu: Anna Gregorczyk
Autor zdjęć: Mariola Przewłoka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.