• Kontrast strony

Tworzenie kartek i wysyłanie ich ze świątecznymi życzeniami to piękny zwyczaj. W 11-4 Hufcu Pracy w Starogardzie Gdańskim rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. I chociaż dzisiaj wysyłanie życzeń tradycyjną drogą pocztową powoli odchodzi do lamusa, to warto pamiętać o tym, jak wyglądało ich składanie jeszcze nie tak dawno.

Zaangażowanie we własnoręczne tworzenie tradycyjnych kartek to doskonała okazja do rozwijania kreatywności i pasji plastycznej. Dzięki temu kultywujemy też tradycje związane z celebrowaniem Świąt Bożego Narodzenia.

Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie zostali obdarowani bonami prezentowymi i nagrodami pocieszenia. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

Autor tekstu: Sylwia Karczyńska
Autor zdjęć: Joanna Cherek

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.