• Kontrast strony

Wychowawcy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku mieli zaszczyt gościć członków Związku Harcerstwa Polskiego. To wyjątkowe wydarzenie przekazanie światełka pokoju przyniosło nie tylko magiczną atmosferę, ale także wartościowe przesłanie braterstwa.

Wizyta betlejemskiego światełka pokoju była niezapomnianym wydarzeniem, które pozostawiło trwały ślad w naszych i harcerskich sercach. To nie tylko symboliczny gest, ale także praktyczna mobilizacja do szerzenia wartości, które stanowią fundament harcerskiego braterstwa. Wspólna refleksja nad sensem przyrzeczenia harcerskiego i zobowiązania do działania na rzecz dobra i pokoju wskazują, że harcerstwo nadal pełni ważną rolę w wychowaniu młodego pokolenia.

Autor tekstu: Kamila Głowala
Autor zdjęcia: Tomasz Socha

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.