• Kontrast strony

Uczestnicy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku, dnia 27 lutego 2024 r. mieli okazję wzięcia udziału w wydarzeniu kulturalnym jakim było wyjście do Multikina na projekcję filmu „Piep*zyć Mickiewicza”.

Film, który wzbudzał wiele kontrowersji od momentu swojej premiery, stał się tematem dyskusji nie tylko wśród krytyków filmowych, ale również wśród społeczności szkolnej. To filmowa opowieść o przyjaźni, miłości, buncie i młodości, która musi się wyszumieć. Ukazano społeczne napięcia i problematykę młodego pokolenia w dzisiejszych czasach. Po zakończonym seansie uczestnicy mieli możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami na temat filmu.

Wizyta w Multikinie na projekcji filmu „Piep*zyć Mickiewicza” była nie tylko okazją do integracji grupy, ale przede wszystkim do refleksji nad ważnymi wartościami i problemami współczesnego społeczeństwa. Dzięki takim wydarzeniom młodzież może rozwijać się nie tylko intelektualnie, ale również emocjonalnie i społecznie.

Autor tekstu: Elżbieta Rogucka
Autor zdjęcia: Elżbieta Rogucka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.