• Kontrast strony

Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie wraz z opiekunami, dnia 23 stycznia 2024 r. wybrali się do kina na film pt.: „Akademia Pana Kleksa”.

Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki - Ady, która trafia do tytułowej akademii, prowadzonej przez szalonego profesora Kleksa, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną zagadkę. Dziewczynka pod przewodnictwem profesora Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności. Film pozwolił naszym uczestnikom przenieść się na chwilę w inny wymiar i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Uczestnicy byli zachwyceni repertuarem oraz fabułą filmu. Można powiedzieć, że dany gatunek repertuaru był bliski zainteresowań uczestników i na stałe wpisał się w kanony współczesnych upodobań. Seans stał się dobrą okazją na kształtowanie wśród młodych ludzi wrażliwości estetycznej poprzez odbiór sztuki filmowej.

Autor tekstu: Bartosz Capar
Autor zdjęcia: Irena Kuczyńska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.