• Kontrast strony

Nie tylko dorośli z utęsknieniem wyczekują wiosny, uczestnicy z koła fotograficznego 11-5 Hufca Pracy w Lęborku również, dlatego z radością udali się „uwiecznić” pierwsze jej oznaki.

Bowiem wiosna to najpiękniejsza i najbardziej wyczekiwana pora roku, również dla pasjonatów fotografii jest idealna, bowiem dużo w przyrodzie się dzieje, pojawiają się pierwsze kwiaty, a zieleń jest wyjątkowo soczysta.

Zajęcia w plenerze to nie tylko miły czas spędzony na zewnątrz, ale również poszerzenie umiejętności i zainteresowań naszych uczestników, uwrażliwienie na piękno przyrody oraz dostrzeżenie detali. To również wyrabianie i doskonalenie zdolności twórczego patrzenia, jak i rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno.

Autor tekstu: Kamilla Bednarz
Autor zdjęć: Uczestnicy 11-5 Hufca Pracy w Lęborku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.