• Kontrast strony

Walentynki – to jedno z milszych świąt jakie się obchodzi. To święto dla zakochanych i kochających. Stało się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.

W tym roku uczestnicy 11-5 Hufca Pracy w Lęborku postanowili dzień zakochanych obchodzić w sposób nietypowy, zamiast przygotowywania tradycyjnych kartek walentynkowych, przygotowali olbrzymie serce składające się z serduszek, w których wpisywali miłe słowa dla swoich znajomych, przyjaciół, rodziny i pracodawców. Stworzone serce znajduję się na holu lęborskiego hufca, jest ogólnodostępne, każdy przechodzień może przeczytać sobie coś miłego na poprawę humoru.

Walentynki to święto miłe i radosne, które ma sprawiać przyjemność, nasi uczestnicy mają nadzieję, że ich walentynkowe serce sprawi innym radość.

Autor tekstu: Kamilla Bednarz
Autor zdjęć: Marta Burchardt

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.