• Kontrast strony

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie, dnia 22 lutego 2024 r. zorganizowany został „Wieczorek poetycki”, którego celem była promocja czytania oraz poznawania twórczości polskich poetów.

W trakcie wieczorku poetyckiego odbyło się niecodzienne, pełne wzruszeń spotkanie, które pozwoliło „zatrzymać się”, oderwać od codzienności i przenieść się wprost do „pięknej krainy łagodności." W atmosferze refleksyjnej zadumy uczestnicy czytali nastrojowe i wzruszające strofy odzwierciedlające uniwersalne ludzkie doświadczenie, mówiące o poszukiwaniu sensu życia, pokonywaniu własnych słabości, miłości do bliźniego, radości dnia codziennego. Obok przyjemności poszerzania wiedzy, wzbogacania języka i budowania tożsamości, młodzież miło spędziła ten czas.

Był to urokliwie spędzony wieczór z poezją i muzyką w tle. Zorganizowane przedsięwzięcie miało na celu zachęcić naszych uczestników do sięgania po piękną literaturę, która od lat porusza czytelników i słuchaczy do refleksji.

Autor tekstu: Bartosz Capar
Autor zdjęć: Bartosz Capar

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.