• Kontrast strony

Wychowawcy 11-19 Hufca Pracy w Słupsku przeprowadzili kolejny monitoring uczestników OHP odbywających praktyki zawodowe u miasteckich pracodawców. Był to doskonały moment na wzajemne złożenie życzeń i podsumowanie mijającego roku.

Rozmawiano między innymi na temat postępów jakie dokonują się w zachowaniu i postawie młodych ludzi w stosunku do pracy, pracodawcy i współpracowników oraz o zbliżającym się wielkimi krokami zakończeniu semestru, a także egzaminie zawodowym dla trzecich klas. Dobry i stały kontakt kadry wychowawczej z opiekunami praktyk to podstawa działania na rzecz uczniów. Ta współpraca zapewnia młodocianym pracownikom stabilizację i tworzy fundament wzajemnych relacji.

Celem tego typu spotkań jest także sprawdzenie jak młodzież z OHP radzi sobie z wykonywaniem zadań zleconych przez pracodawców oraz mobilizacja do jak najlepszej frekwencji. Jest to też okazja do rozmowy o motywacji do pracy, zaangażowaniu i relacjach panujących w miejscu zatrudnienia. Pracodawcy wysoko ocenili zaangażowanie i frekwencję na zajęciach praktycznych uczestników 11-19 HP. Docenili również ich sumienność, pracowitość i zachowanie.

Autor tekstu: Marzena Kutwa
Autor zdjęć: Marzena Kutwa

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.