• Kontrast strony

W atmosferze świątecznej magii, młodzież ze Szkoły Branżowej w Słupsku wzięła udział w kreatywnym wydarzeniu, które jednoczyło ich w tworzeniu unikalnego wierszyka świątecznego. To niezwykłe spotkanie miało miejsce w ramach inicjatywy w 11-23 Hufca Pracy, gdzie młodzi ludzie mieli okazję wyrazić swoją twórczość i poczuć magię zbliżających się świąt.

Wspólne tworzenie wierszyka świątecznego przez uczestników 11-23 Hufca Pracy w Słupsku to nie tylko okazja do rozwijania kreatywności, ale także do budowania wspólnoty i wzmacniania więzi między uczniami. To wydarzenie pozostawiło trwałe wspomnienia oraz skłoniło do refleksji nad prawdziwym znaczeniem świąt – wspólnotą, radością i dobrem dla wszystkich.

W ten szczególny sposób uczestnicy uczcili świąteczny czas, udowadniając, że magia Bożego Narodzenia tkwi nie tylko w tradycyjnych symbolach, ale także w twórczym potencjale i wspólnocie ludzkich serc.

Autor tekstu: Dagmara Krasnodębska
Autor zdjęcia: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.