• Kontrast strony

Wycieczka na lodowisko młodzieży ze szkoły branżowej pod opieką wychowawców z 11-23 Hufca Pracy w Słupsku była niezapomnianym wydarzeniem. Dzień rozpoczął się radosnym zgiełkiem, gdy grupa uczniów pełna entuzjazmu wyruszyła w podróż autobusem szkolnym.

Po dotarciu na miejsce wychowawcy szybko przejęli kontrolę nad sytuacją, dbając o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczestników. Na lodowisku panowała atmosfera radości i ekscytacji, gdy młodzież miała okazję doświadczyć uroków jazdy na łyżwach. Zarówno początkujący, jak i Ci bardziej zaawansowani, próbowali swoich sił na lodzie, a śmiech i okrzyki radości wypełniały przestrzeń.

Wycieczka na lodowisko nie tylko umożliwiła aktywność fizyczną, ale także integrowała ich z opiekunami, tworząc silne więzi społeczne. To wydarzenie pozostanie w pamięci uczestników jako pełne radości i pozytywnej energii przeżycie.

Autor tekstu: Tomasz Socha
Autor zdjęcia: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.