• Kontrast strony

Czwarty dzień atrakcji w ramach Akcji Zima to wyjazd na lodowisko do pobliskiego Redzikowa.

Propozycja spotkała się z dużym entuzjazmem młodzieży, a zabawa na lodzie dostarczyła bawiącym się mnóstwa pozytywnej energii. Uczestnicy mogli się przekonać, że jazda na łyżwach łączy przyjemne z pożytecznym. Poza tym, że jest interesującą formą spędzania czasu wolnego, wpływa pozytywnie na ogólną sprawność organizmu, dotlenia, poprawia samopoczucie, hartuje oraz wzmacnia nogi i kręgosłup. Ważnym jej walorem jest także budowanie relacji rówieśniczych.

Planując inicjatywę kadra hufca miała na celu poprawę nastroju młodych ludzi oraz popularyzację kultury fizycznej i zdrowego stylu życia. Ostatni dzień Akcji Zima w 11-19 Hufcu Pracy zapowiada się równie interesująco.

Autor tekstu: Małgorzata Piekarek
Autor zdjęć: Agnieszka Grzenkowicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.