• Kontrast strony

Uczestniczki 12 – 29 Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Częstochowie zakończyły w sierpniu br. kurs „Wizażu i stylizacji paznokci”, który odbywał się w ramach projektu „Aktywni Górą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dziewczyny podczas stu godzin zajęć teoretycznych i praktycznych nabyły wiedzę niezbędną do podwyższenia swoich kwalifikacji na rynku pracy. Najważniejszym elementem zajęć była praktyka, która opierała się na wykonaniu profesjonalnego, dostosowanego do potrzeb klienta makijażu oraz estetycznie i higienicznie wykonanej stylizacji paznokci.

Zdobyta wiedza z pewnością pozwoli na realizację profesjonalnego makijażu, pozwalającego korygować mankamenty urody oraz stylizacji paznokci w trakcie przyszłej pracy.

Uczestniczki sumiennie i z wielkim zaangażowaniem realizowały ćwiczenia praktyczne, chętnie wykonywały powierzone im zadania, dlatego egzamin stał się tylko formalnością pozwalającą na uzyskanie przez dziewczęta certyfikatów.

Autor tekstu i zdjęć: Ewa Dróżdż

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.