• Kontrast strony

Uczestnicy z 12-20 Hufca Pracy w Rybniku, kontynuujący naukę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie przyłączyli się do działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazali swoje umiejętności oraz energię na rzecz potrzebujących.

Młodzież nie tylko oddała swoje serca, ale również swoje ręce. Chłopcy i dziewczęta z Hufca Pracy postanowili uszyć piękne symboliczne poduszki, które zostaną wystawione na aukcji WOŚP. To nie tylko znakomity sposób na pomoc, ale również świetna okazja dla tych utalentowanych młodych ludzi, aby zaprezentować swoje umiejętności.

Serca wykonane przez młodzież z Hufca Pracy w Rybniku na pewno trafią w ręce osób, które szukają ciepła i wsparcia. Zapraszamy wszystkich do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie na dobrą zabawę i licytację wielu fajnych gadżetów.

Razem możemy więcej!

 420537797_766583272176623_7082450529216551002_n

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.