• Kontrast strony

Uczestnicy pyskowickiego hufca pracy w ramach ferii zimowych przeżyli niesamowitą przygodę na Lodowisku Tafla w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach!

Młodzież dała się porwać atmosferze zimowej zabawy na lodzie. Śmiało wprawiali się w jazdę na łyżwach i tworzyli efektowne figury.

Nie brakowało też śmiechu, zabawy i współzawodnictwa. Każdy zachęcał się nawzajem i wspierał w trudniejszych momentach.

Wyjście na lodowisko nie tylko promuje zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną, ale także wpływa pozytywnie na naszą kondycję fizyczną, psychologiczną oraz nasze relacje społeczne.

Jazda na łyżwach pozwala się zrelaksować i zapomnieć na chwilę o zmartwieniach. Dla niektórych byłą pierwszą przygodą z tym sportem, dla innych kolejną okazją do podszlifowania techniki.

Czas przeznaczony na zabawę minął tak szybko, że z żalem schodziliśmy z lodowiska.

Byliśmy pod wrażeniem umiejętności i graczy na lodowisku. To było niesamowite doświadczenie, które na pewno będziemy wspominać długo!

Lodowisko Pyskowice1

Autor tekstu i zdjęć: Jolanta Musialik

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.