• Kontrast strony

W tym tygodniu gościliśmy aktorów Teatru Kurtyna z Krakowa, którzy zaprezentowali naszej młodzieży przedstawienie profilaktyczne o tematyce dorastania, relacjach rówieśniczych oraz komunikacji z najbliższymi pt. ,,Wołanie o pomoc’’.

Spektakl porusza kwestie niezmiernie aktualne dla naszych uczestników, skupia się na negatywnych skutkach niewłaściwych decyzji młodych osób oraz wskazuje problemy współczesnej młodzieży.

Na zakończenie spotkania aktorka wcielająca się w postać głównego bohatera spektaklu w ramach prelekcji zwróciła uwagę młodzieży na możliwości korzystania z dostępnych form pomocy: wsparcia wychowawców, terapii, a także porad konsultantów z telefonu zaufania.

Przedstawienie wywarło na uczestnikach ogromne wrażenie i mamy nadzieję, że dzięki niemu będą wiedzieć jak się zachować w trudnych, emocjonalnych sytuacjach.

Autor tekstu: Aneta Welon

Autor zdjęć: Piotr Kozub

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.