• Kontrast strony

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, celebrowany w atmosferze spokoju, radości i wzajemnej życzliwości.

W takiej atmosferze spotkali się przedstawiciele kadry oraz uczestnicy z jednostek Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach z zaproszonymi gośćmi – lokalnymi partnerami w działaniach na rzecz młodzieży. Spotkanie wigilijne odbyło się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Dąbrowie Górniczej.

Wszystkich zebranych powitał Piotr Trząski, Śląski WK OHP w Katowicach, który korzystając z okazji podziękował wszystkim pracownikom za ich pracę i poświęcenie w ciągu całego roku oraz wyraził swoje życzenia na nadchodzący rok.

Część oficjalną spotkania zakończył ksiądz Jacek Gancarek, Duszpasterz Wojewódzki OHP, wspólną modlitwą, odśpiewaniem kolęd i zaproszeniem do wspólnego podzielenia się opłatkiem.

Uroczystość uświetniło przedstawienie jasełkowe wraz z koncertem kolęd przygotowane dla zebranych przez uczestników OHP.

Wyjątkowa atmosfera towarzysząca spotkaniu pozwoliła poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.