• Kontrast strony

Komendant gliwickiego hufca wraz z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Gliwicach uczestniczyli w corocznych Targach Edukacyjnych organizowanych przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną na terenie CKZiU w Gliwicach.

W przedsięwzięciu uczestniczyły szkoły ponadpodstawowe z Gliwic oraz Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości. Na stoisku OHP absolwenci szkół podstawowych dowiadywali się o możliwościach dalszego rozwoju edukacyjnego oraz o warunkach przyjęcia do gliwickiego hufca. Wszyscy odwiedzający stoisko otrzymywali informacje na temat doradztwa zawodowego oraz ofert pracy dla młodzieży. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów, a przedstawiciele szkół zdobyli informacje dotyczące oferty OHP i kryteriów rekrutacji na nowy rok szkolny.

Autor tekstu: Ewa Wnuk

Autorzy zdjęć: Ewa Wnuk, Aleksandra Dworok-Pasternak, Sandra Szczepańska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.