• Kontrast strony

Czerwiec to niezmiernie aktywny czas dla pracowników rozwoju zawodowego z uwagi na zbliżające się wakacje letnie, a tym samym dla młodzieży czas wolny od nauki. Dla wielu z nich to także szansa na zdobycie nowego doświadczenia zawodowego. Targi Pracy to doskonała okazja na przekazanie młodym osobom propozycji dostępnych ofert pracy.

Licznie zgromadzona młodzież, w trakcie Targów Pracy, odbywających się w Bytomiu otrzymała możliwość skorzystania z kilkuset propozycji pracy, które czekały na nich tego dnia. W Hali na Skarpie dla uczestnicy wydarzenia mieli również możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i szkoleń. Pośrednicy pracy z Młodzieżowych Centrum Kariery z Chorzowa, Gliwic i Zabrza wraz z doradcą zawodowym z Gliwic oraz doradcą EURES Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP Katowice udzielali zainteresowanym wyczerpujących informacji o ofercie i działalności naszych jednostek oraz instytucji Ochotniczych Hufców Pracy.

Równocześnie z Targami Pracy odbywał się piknik przygotowany przez Komendę Miejską Policji w Bytomiu, podczas którego policjanci zaprezentowali sprzęt, którym posługują się w swojej pracy, były pokazy walk, koncert policyjnej orkiestry oraz zapoznanie ze zwierzętami, które na co dzień pracują ze stróżami prawa.

 

Autor tekstu: Sandra Szczepańska

Autor zdjęć: Sandra Szczepańska, Aleksandra Dworok-Pasternak, Natalia Kozioł

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.