• Kontrast strony

Uczestnicy projektu „Aktywni górą!” z pszczyńskiego Hufca Pracy zakończyli kurs umiejętności i kompetencji społecznych zgodny z klasyfikacją ESCO pn. „Automotywacja i radzenie sobie ze stresem”.

W bloku zajęć dotyczących motywacji uczestnicy nabywali wiedzę, jak skutecznie formułować cele, co to jest motywacja, jak skutecznie zmienić „muszę” na „chcę”.

W bloku zajęć dotyczącym stresu młodzież dowiedziała się, co to jest stres i poznała sposoby i style radzenia sobie ze stresem. Szkolenie miało charakter aktywizujących warsztatów, dzięki którym młodzi ludzie mieli okazję przećwiczenia sytuacji, z którymi będą mierzyć się w pracy zawodowej, ale w życiu prywatnym.

Na zakończenie zajęć uroczyście wręczono certyfikaty potwierdzające nabycie nowych kompetencji i umiejętności społecznych.

Autorki artykułu i zdjęć: Joanna Grygierczyk, Mirosława Pudełko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.