• Kontrast strony

Wakacje to doskonały czas na odpoczynek, ale i doskonała okazja do podjęcia pierwszych wyzwań zawodowych. Aby ułatwić młodzieży stawianie kroków na rynku pracy Młodzieżowe Centrum Kariery w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowało wspólnie ze szkołą TEB Edukacja punkt konsultacyjny.

W ramach zorganizowanego przedsięwzięcia młodzież z tamtejszej placówki, ale i z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój mogła zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy oraz skorzystać z porady doradcy zawodowego Zainteresowani mogli wspólnie z doradcą stworzyć dokumenty aplikacyjne oraz przygotować się do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach wieloletniej współpracy obydwu jednostek cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród młodych osób.

Autor tekstu: Agnieszka Ochojska

Autor zdjęć: Agnieszka Ochojska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.