• Kontrast strony

Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Dąbrowie Górniczej wraz z kierownikiem i pedagogiem Ośrodka wybrali się do Freak Parku w Będzinie.

Aktywnie spędzony czas, wolny od zajęć szkolnych wyrabia wśród młodych osób zdrowe nawyki, uczy komunikacji i współpracy w grupie rówieśniczej. Ponadto nasi uczestnicy poznali koleją możliwość nieszablonowych aktywności oraz mogli sprawdzić swoją sprawność fizyczną.

Skoki na trampolinach, próby sił na równoważni, a nawet ścianki wspinaczkowe, to nie tylko lekcja wychowania fizycznego, ale także próba zmierzenia się ze swymi słabościami i szansa na wyrabianie kondycji fizycznej.

Dynamicznie spędzone chwile wprawiły naszych młodych sportowców  w znakomity nastrój oraz wyzwoliły mnóstwo pozytywnej energii. Wspólna zabawa to doskonała okazja do podtrzymywania dobrych relacji w grupie, które inicjują wychowawcy.

aktywność uczestników OSIW w DG

Dobrze zorganizowany dla naszej młodzieży dzień z pewnością będzie miał wpływ na pozytywne nastroje, a także miłe wspomnienia.

Aktywność ruchowa młodzieży

Autor tekstu i zdjęć: Barbara Srębowata-Cierniak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.