• Kontrast strony

12 kwietnia w Komendzie Głównej OHP odbyło się ważne losowanie, które połączyło Komendy Wojewódzkie oraz Centra Kształcenia i Wychowania z konkretnym krajem Unii Europejskiej. Po co? Otóż w celu przygotowania prezentacji multimedialnej, która weźmie udział w konkursie podczas Europejskiego Festiwal Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy.

Festiwal organizowany jest z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej. W trakcie jego trwania młodzież weźmie udział w licznych konkursach. Jednym z zadań jest stworzenie wspomnianej prezentacji na temat wylosowanego kraju, a także przygotowanie stoiska wystawienniczego przypisanego państwa UE. Mogą to być ozdoby i rekwizyty związane z kulturą, sztuką, historią, położeniem geograficznym czy tradycyjną kuchnią. Co znajdzie się na stoisku zależy wyłącznie od pomysłowości autorów.

Wyniki losowania dla Wojewódzkich Komend OHP:
Małopolska – Polska
Świętokrzyska – Holandia
Pomorska – Portugalia
Lubelska – Luksemburg
Śląska – Francja
Lubuska – Węgry
Łódzka – Malta
Zachodniopomorska – Łotwa
Dolnośląska – Austria
Warmińsko-Mazurska – Irlandia
Opolska – Rumunia
Podkarpacka – Cypr
Kujawsko-Pomorska – Bułgaria
Wielkopolska – Finlandia
Mazowiecka – Litwa
Podlaska – Słowacja

Wyniki losowania dla Centrów Kształcenia i Wychowania:
Dobieszków – Szwecja
Oleśnica – Grecja
Tarnów – Niemcy
Gołdap – Estonia
Roskosz – Włochy
Pleszew – Belgia
Szczwnica-Jabłonka – Hiszpania

Prezentacje należy wysyłać na adres e-mail: malopolska@ohp.pl do 10 maja 2024 r. Ponadto będą prezentowane podczas Festiwalu.

Organizatorem wydarzenia jest Komenda Główna OHP w Warszawie przy współpracy z Małopolską WK OHP.

1

2

4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.