• Kontrast strony

W Przemkowie i Górze (woj. dolnośląskie) odbyły się próbne, teoretyczne egzaminy zawodowe.

W Przemkowie do testu przystąpili przyszli kucharze, stolarze, mechanicy, fryzjerzy i operatorzy obrabiarek skrawających.

3

4

Z kolei w Górze odbyły się egzamin w zawodach: sprzedawca, stolarz, mechanik samochodowy, monter sieci i instalacji sanitarnych, kucharz, fryzjer, murarz-tynkarz, magazynier-logistyk oraz elektryk.

1

2

Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na 40 pytań testowych, sprawdzających wiedzę z wybranej kwalifikacji zawodowej.

Testy próbne są dobrym sposobem sprawdzenia zdobytej wiedzy i umiejętności przed egzaminem państwowym potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie. Egzaminy zawodowe składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. To właśnie one dają uprawnienia do wykonywania wybranego zawodu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.