• Kontrast strony

Wychowankowie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim włączyli się w społeczną akcję sprzątania świata zainicjowaną przez podróżniczkę Annę Jaklewicz w 2019 roku.

Wydarzenie miało zachęcić do wspólnego działania na rzecz ochrony środowiska oraz propagować czytanie książek. Zbiórka uczestników zaplanowana była na 20 marca na Skwerze Podróżników w Radzyniu Podlaskim. W tym dniu każdy uczestnik otrzymał worek i rękawice, a także mapę miejsc, które po zimie wymagały interwencji.

2

Podsumowaniem akcji było uroczyste wręczenie książek, które odbyło się podczas spotkania z podróżniczką Anną Jaklewicz pt. „Indonezja. Po drugiej stronie raju” w Pałacu Potockich w Radzyniu.

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Borysiewicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.