• Kontrast strony

W Olsztynie działo się coś naprawdę wyjątkowego dla każdego, kto zastanawia się nad swoją ścieżką zawodową, szuka pracy lub myśli o zmianie fachu. VI Olsztyńskie Targi Pracy otworzyły swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami z różnych branż – od tych mundurowych, przez publiczne służby zatrudnienia, po przemysł.


Nie można było przegapić warsztatów i sesji doradztwa zawodowego prowadzonych przez specjalistów z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie. To była szansa, aby zyskać indywidualne porady dotyczące kariery i edukacji, nauczyć się, jak skutecznie szukać pracy i jak się dobrze pokazać pracodawcom, poznać triki, jak bezpiecznie poruszać się po rynku pracy, nie tylko w Polsce, ale i za granicą, czy sprawdzić, co teraz jest na topie na rynku pracy i jak dostosować do tego swoje skillsy.

To był dzień dla wszystkich – młodzieży, uczniów, absolwentów, bezrobotnych, no po prostu każdego, kto szuka czegoś w Olsztynie i okolicach.

A co jeszcze? No jasne, że nie zabrakło prezentacji ofert pracy z Polski i zagranicy (hello, sieć EURES!), info o darmowych kursach i szkoleniach, a na koniec konferencja o tym, jak nie zgubić się w cyfrowym świecie pracy.

Honorowym patronem był sam Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, a o dobre słowo zadbały TVP3 Olsztyn, Telewizja Kopernik, Radio Olsztyn i Gazeta Olsztyńska.

Współorganizatorzy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, Powiatowy i Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Spotted: ZSB Olsztyn zadbali o to, żeby było o czym rozmawiać i co eksplorować. Nie przegap następnej edycji!

Olsztyńskie Targi Pracy to miejsce, gdzie Twoja kariera może nabrać prędkości!

WAMA 3 VI Olsztyńskie Targi Pracy

WAMA 1 VI Olsztyńskie Targi Pracy

Autor tekstu: Katarzyna Milczarek - Zespół. ds. rozwoju zawodowego, programów europejskich i międzynarodowych

Autor zdjęć: Ewa Kraszewska – specjalista ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Olsztynie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.